poniedziałek, 06 maja 2024

Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty

FERIE ZIMOWE W GMINIE GRUDZIĄDZ

Tradycyjnie, w okresie ferii zimowych, we wszystkich szkołach prowadzonych przez Gminę Grudziądz odbywać się będą półkolonie. Ponad 220 uczestników wypoczynku uczestniczyć będzie w ciekawych wydarzeniach.  Zajęcia programowe, wyprawy, wycieczki, zajęcia sportowe takie jak kurs samoobrony i bezpieczeństwa, warsztaty artystyczne, kino, bale zimowe i dyskoteki walentynkowe oraz wiele innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

I TURNUS 12-16 LUTEGO
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W SZTYNWAGU
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKREM

II TURNUS 19-23 LUTEGO
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W PIASKACH
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWEJ WSI ORAZ
  • SZKOŁA PODSTAWOWA W WAŁDOWIE SZLACHECKIM
Życząc wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy przypominamy jednocześnie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Data dodania 09.02.2024