poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

KOMUNIKAT O SPADKU CIŚNIENIA WODY W SIECI WODOCIĄGOWEJ

W związku z koniecznością wykonania prac remontowych na sieci wodociągowej przy ulicy Warszawskiej w dniu 8 lutego 2024 roku w godzinach   8:00-15:00 może nastąpić spadek ciśnienia w sieci wodociągowej w miejscowościach Gać, Węgrowo, Marusza, Skarszewy, Kobylanka, Piaski, Hanowo, Turznice, Biały Bór (część).
W razie konieczności proszę dzwonić pod nr. alarmowy 994 pogotowia MWiO lub do Urzędu Gminy Grudziądz pod nr tel. 56 45 11 137.

Data dodania 07.02.2024