środa, 15 maja 2024

Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Obwieszczenie Wójta Gminy Grudziądz z dnia 19 stycznia 2024 roku w sprawie konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Rozwoju Gminy Grudziądz na lata 2023-2033

Obwieszczenie
Wójta Gminy Grudziądz
z dnia 19 stycznia 2024 roku

Na podstawie art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1259, 1273) oraz zgodnie z Uchwałą nr LXIX/588/2023 Rady Gminy Grudziądz z dnia 25 maja 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Grudziądz na lata 2023-2033 oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii, Wójt Gminy Grudziądz informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych dot. projektu Strategii Rozwoju Gminy Grudziądz na lata 2023-2033.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych oraz zgłaszania uwag do projektu Strategii Rozwoju Gminy Grudziądz na lata 2023-2033.

Osoby zainteresowane tematyką objętą zakresem konsultacji mogą składać uwagi w terminie od 22 stycznia 2024 roku do 25 lutego 2024 roku w formie pisemnej poprzez formularz uwag pisemny - dostępny poniżej, który należy wypełnić i:

1. przesłać na adres mailowy: m.polinska@grudziadz.ug.gov.pl, lub
2. przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, lub
3. dostarczyć do Urzędu Gminy osobiście – Biuro Obsługi Interesanta

W dniu 8 lutego 2024 roku, o godz. 17.00, w świetlicy wiejskiej Leśny Zakątek w Białym Borze odbędzie się spotkanie konsultacyjne, podczas którego będzie można zgłaszać uwagi oraz zaprezentowane zostaną wyniki prac.

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Grudziądz na lata 2023-2033 będzie w okresie konsultacji dostępny na stronie internetowej gminy w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Grudziądz (zakładka: Aktualności) oraz w Urzędzie Gminy po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu: 56 45 11 122.

Po zakończeniu konsultacji sporządzone i opublikowane zostanie sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji, zawierające w szczególności informacje o zgłoszonych uwagach wraz z odniesieniem się do nich.

Wójt Gminy Grudziądz
/-/ Andrzej Rodziewicz

Obwieszczenie Wójta Gminy (skan)

Obwieszczenie Wójta Gminy (pdf)