poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Informacja o miejscu i terminie organizowanego zgromadzenia

Wójt Gminy Grudziądz informuje że w dniu 9 lutego 2024 roku od godziny 10:00 do godziny 15:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne: „Protest generalny rolników przeciwko polityce rolnej UE”.

Miejsce rozpoczęcia zgromadzenia: Biały Bór.

Planowana trasa zgromadzenia: Biały Bór-Wałdowo Szlacheckie.

Organizator informuje o dokładnej trasie przejazdu, która będzie obejmować Drogę Wojewódzką 534, Drogę Krajową 16, Drogę Krajową 55 oraz ulice na terenie m. Grudziądz: Paderewskiego, Karabinierów, Piłsudskiego, Focha, Włodka, Chełmińską, Toruńską, Warszawską, Bora Komorowskiego.

Data dodania 06.02.2024