poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

KOMUNIKAT O BRAKU W DOSTAWIE WODY

W związku z realizowaną inwestycją polegającą na przebudowie sieci wodociągowej przy ul. Parkowa Osiedle w miejscowości Nowa Wieś w godzinach od 800 do1700 mogą występować przerwy w dostawie wody (do czasu zakończenia ww. prac).

Prosimy mieszkańców Nowej Wsi o zgromadzenie niezbędnego zapasu wody do celów socjalno-bytowych.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 601542560

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wójt Gminy Grudziądz

/-/Andrzej Rodziewicz