poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Posiedzenie Rady Społecznej ZOZ Gminy Grudziądz

25 stycznia 2024 r. odbyło się posiedzenie Rady Społecznej ZOZ Gminy Grudziądz. Na posiedzenie rady zaproszony został dyrektor ZOZ Gminy Grudziądz Jacek Wrzos.

Podczas spotkania podsumowano rok 2023, radni zapoznani zostali z działalnością ZOZ w tym okresie. Przyjęto i omówiono także plan finansowy ZOZ Gminy Grudziądz na rok 2024. Jednym z ważniejszych punktów tego planu są inwestycje w Piaskach oraz Małym Rudniku dążące do rozbudowania ośrodków, a także poszerzenie oferty świadczeń o rehabilitację i ginekologię.

Data dodania 25.01.2024