środa, 15 maja 2024

Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Budowa ronda na DK55 w Mokrem

Niebezpieczne skrzyżowanie na mapie Gminy Grudziądz doczeka się przebudowy. GDDiK podpisało umowę obejmującą projekt i budowę ronda na DK55 w Mokrem.

Inwestycja wspierana przez Wójta Gminy Grudziądz Andrzeja Rodziewicza jest kolejnym zadaniem realizowanym na terenie gminy, które bezsprzecznie poprawi bezpieczeństwo kierowców i mieszkańców oraz usprawni ruch.

W 2022 r. zakończono m.in. budowę ciągów pieszo-rowerowych na odcinku Grudziądz-Mokre oraz Grudziądz-Klęczkowo przy drodze krajowej nr 55.

Data dodania 18.01.2024