środa, 15 maja 2024

Imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii

Opieka dla bezdomnych zwierząt pochodzących z terenu Gminy Grudziądz

15 stycznia 2024r. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz podpisał umowę z firmą PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "DANIEL" ARTUR ZIELASKOWSKI na okres od 1 marca 2024 do 31 marca 2026 r. w na: „Prowadzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt pochodzących z terenu Gminy Grudziądz wraz z usługami towarzyszącymi”. Zadanie realizowane w schronisku w Węgrowie skupiać będzie się m.in. na:
  • odławianiu, transporcie do schroniska oraz zapewnienie opieki w schronisku bezdomnym zwierzętom pochodzącym z terenu Gminy Grudziądz;
  • transporcie zwierząt wolnożyjących wymagających opieki weterynaryjnej lub zabiegów weterynaryjnych do odpowiednich ośrodków;
  • transporcie zwierząt do ośrodka rehabilitacji.
Szacunkowa kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia to 738 331.44 zł.

Zwierzęta z terenów gminy objęte opieką Gminy Grudziądz znaleźć można na stronie Ośrodka Opieki nad Zwierzętami w Węgrowie.

Data dodania 16.01.2024