sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Rozbudowa dróg gminnych w Białym Borze

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz w dniu 15 stycznia 2024 r. podpisał umowę na rozbudowę dróg gminnych nr 040482C oraz 040487C na terenie miejscowości Biały Bór.

Wykonawcą inwestycji jest firma UNITRAK Sp.z.o.o.

Przedmiotem zadania jest wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni; wykonanie zjazdów, chodników i peronów dla autobusów. Zaplanowano również rozbudowę skrzyżowań z drogami powiatowymi nr 1395C i 1396C oraz z drogami gminnymi a także odbudowę przepustu drogowego.

Całkowita wartość zadania wynieść ma 7 281 054,60 zł i dofinansowana jest w 95% z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Zakończenie rozbudowy przewidziane jest do stycznia 2025 r.

Data dodania 15.01.2024