sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

GDDKiA rozstrzygnęła przetarg na rondo w Mokrem

GDDKiA oddział w Bydgoszczy rozstrzygnęła przetarg dotyczący Zaprojektowania i budowy ronda w ramach zadania pn.: „Rozbudowa skrzyżowania DK55 z drogami powiatowymi 1351C i 1357 w m. Mokre”.  Jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez:

PORR S.A., ul. Hołubcowa 123, 02-854 Warszawa
z zaoferowaną ceną: 11 787 721,30 złotych brutto

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 22 miesiące od dnia zawarcia umowy. Do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych (tj. od 16 grudnia do 15 marca).

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty z dnia 24.11.2023r.

Data dodania 28.11.2023