sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Gęsina na Świętego Marcina z Dusocina

W sobotę 11 listopada w Dusocinie odbyło się coroczne wydarzenie pod nazwą "Gęsina na Świętego Marcina z Dusocina".

Wójt Gminy Grudziądz wraz z mieszkańcami Gminy Grudziądz oraz zaproszonymi gośćmi wspólnie świętowali ten czas oglądając montaż słowno-muzyczny zaprezentowany przez Szkoła Podstawowa im. dr. Ludwika Rydygiera w Dusocinie oraz przy poczęstunku przygotowanym przez KGW Dusocin.

Data dodania 13.11.2023