sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

105 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz uczestniczył w mszy świętej w intencji Ojczyzny, która odbyła się 11 listopada w Bazylice Kolegialnej św. Mikołaja w Grudziądzu. Msza odbyła się z udziałem wojskowej asysty honorowej oraz Męskiego Chóru Echo.

Na grudziądzkim Rynku pod pomnikiem Żołnierza Polskiego odbyły się uroczystości z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Kwiaty złożyli: Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Komendantem Gminnym Związku OSP RP w Grudziądzu Włodzimierzem Michalakiem i Druhnami z OSP Szynych.

Data dodania 13.11.2023