sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Budowa sieci kanalizacyjnej z Dusocina do Mokrego

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wraz z Skarbnikiem Gminy Małgorzatą Sołtys podpisali dziś  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu umowę o dofinansowanie inwestycji pod nazwą „Budowa sieci kanalizacyjnej z Dusocina do Mokrego”.
Do Gminy Grudziądz trafi dotacja w wysokości 3 339 404 zł, która będzie stanowić około 60% planowanych kosztów zadania.
Dotacja na realizację projektu pochodzi z zarządzanych przez marszałkowską administrację środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW).

Wkrótce Gmina Grudziądz przystąpi do ogłoszenia przetargu w tej sprawie.

fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP

Data dodania 09.11.2023