sobota, 27 lipca 2024

Imieniny: Aureliusza, Natalii, Rudolfa

Sala gimnastyczna w Nowej Wsi - relacja z postępu prac

Na końcowym etapie jest inwestycja pn: Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Nowa Wieś.

Gmina Grudziądz uzyskała na ten cel dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej oraz ze środków Samorządu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w ramach programu Kujawsko – Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa.

W ramach inwestycji powstanie sala gimnastyczna o wymiarach 15 x 25 m z widownią na 42 miejsca siedzące, łącznikiem oraz 4. pomieszczenia do nauki.

Generalnym Wykonawcą jest firma Hosta Group Sp. z o.o. Sp. k. z Grębocina.

Data dodania 09.08.2023