piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

KOMUNIKAT O BRAKU W DOSTAWIE WODY

W dniu 7 czerwca 2023 roku w godzinach od 10:00 do 11:00 w związku z wymianą elementów sieci wodociągowej zachodzi konieczność krótkotrwałego zamknięcia dostawy wody w miejscowości Węgrowo, Gać, Turznice, Piaski oraz Linarczyk.

Prace prowadzi pogotowie wod.-kan. tel. alarmowy 605841410 lub 723739111 wraz z MWiO w Grudziądzu.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Wójt Gminy Grudziądz
/-/Andrzej Rodziewicz