piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Podpisanie umowy na budowę II etapu ścieżki pieszo-rowerowej z Wałdowa Szlacheckiego (od torów kolejowych) do Rudy (droga krajowa 55)

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Grudziądz została podpisana umowa na budowę II etapu ścieżki pieszo-rowerowej z Wałdowa Szlacheckiego (od torów kolejowych) do Rudy (droga krajowa 55).
Zadanie to jest współfinansowane ze  środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020. Wartość wykonania zadania wynosi 5125 943,60 zł, a przewidywany termin zakończenia budowy to 15 listopada 2023r.

Data dodania 25.05.2023