czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Gminna Książnica wyłoniła laureatów konkursu POLSKA - mieszkaMy tu

27 kwietnia odbyły się obrady Jury konkursu plastycznego: „POLSKA- mieszkaMY tu” ogłoszonego z okazji tegorocznej majówki – Polskich Świąt Narodowych. Wydarzenie było organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Małym Rudniku.

Uczniowie licznie odpowiedzieli na zaproszenie do udziału w konkursie. W sumie do organizatora wpłynęło 49 różnorodnych  prac z sześciu szkół z terenu Gminy Grudziądz. Tym samym Jury nie miało łatwego zadania, a ocena prac wymagała szczególnej uważności.

Komisja konkursowa w składzie:

Joanna Zasada – artysta, fotograf, nauczyciel Liceum Plastycznego w Grudziądzu

Piotr Śleboda – inspektor ds. promocji i sportu w Gminie Grudziądz

Monika Jolkowska-Przybył – dyrektor gminnej książnicy

dokonała oceny prac zgodnie z kryteriami wskazanymi w regulaminie konkursu.

W wyniku obrad wyłoniono laureatów konkursu w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV-VIII oraz przyznano dwa wyróżnienia.

Laureaci I-III

• Aniela Zielińska, klasa I, Mokre