sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Eliminacje Powiatowe Turnieju Wiedzy Pożarniczej

25 kwietnia uczniowie szkół podstawowych i ponad podstawowych wzięli udział w eliminacjach szczebla powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Eliminacje obyły się w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej Gruta. Sześcioosobowa reprezentacja Gminy Grudziądz wykazała się szeroką wiedzą z zakresu pożarnictwa. Zakres ten obejmował m.in. tematykę związaną z historią pożarnictwa, przepisy prawa, znajomość specjalistycznego sprzętu pożarniczego.

Gratulujemy przedstawicielom naszej gminy zajęcia wysokich miejsc. Dziękujemy opiekunom z szkół oraz jednostek OSP za bardzo dobre przygotowanie młodzieży do turnieju.

Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobieg pożarom" etap powiatowy

Data dodania 26.04.2023