piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Finał eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

23 marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem odbył się finał eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych tj. klas I-IV, klas V-VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.  Do rywalizacji przystąpiło łącznie 24 uczniów – reprezentanci szkół i OSP.

Rywalizację podzielono na dwa etapy. W pierwszej części przeprowadzono eliminacje pisemne polegające na wypełnieniu testu jednokrotnego wyboru. Następnie jury wyłoniło finalistów, którzy odpowiadali na wylosowane pytania.

Wyniki finału:

I grupa szkoły podstawowe klasy  I-IV:
1 miejsce Hubert Sadowski
2 miejsce Jakub Owczarzak
3 miejsce Oliwier Ciechacki

II grupa szkoły podstawowe klasy  V-VIII:
1 miejsce Szymon Guttmann
2 miejsce Julia Chomicz
3 miejsce Kacper Wydra

III grupa wiekowa szkoły ponadpodstawowe:
1 miejsce Błażej Zdun
2 miejsce Daniel Waśkowski
3 miejsce Kacper Miler

Do eliminacji szczebla powiatowego awansowały po dwie najlepsze osoby z każdej grupy wiekowej. Gratulujemy.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie, organizację i przeprowadzenie naszych eliminacji gminnych.

Data dodania 23.03.2023