czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Loga i Flaga Polski

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI do projektu pn. Aktywizacja społeczno – zawodowa i pobudzanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców obszaru LSR ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców sołectwa Dusocin w Gminie Grudziądz.

Celem projektu jest uzyskanie nowych kompetencji społecznych przez 13 osób (8K i 5M)
oraz kwalifikacji zawodowych przez 8 niepracujących osób (w tym 5K i 3M) zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszaru LSR, które ukończyły 18 rok życia, są osobami niepracującymi na dzień przystąpienia do projektu i przed zastosowaniem instrumentów i usług na rynku pracy wymagają aktywizacji społecznej.

Projekt jest skierowany do 13 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszaru wdrażania LSR.

SZUKASZ PRACY?  CHCESZ ZMIENIĆ KWALIFIKACJE ZAWODOWE?

Zgłoś się do nas. W ramach projektu oferujemy:

1. Indywidualne doradztwo psychologiczne (dla 13 osób)
  2. Trening kompetencji i umiejętności społecznych (dla 13 osób).
  3. Warsztaty rękodzielniczo – artystyczne (dla 13 osób)
  4. Warsztaty kulinarne (dla 13 osób)
  5. Warsztat wizażu z udziałem kosmetyczki, fryzjera i stylisty (13 spotkań indywidualnych)
  6. Doradztwo zawodowe (spotkania indywidualne dla 8 osób)
  7. Szkolenia zawodowe (dla 8 osób – szkolenia zawodowe zostaną dobrane
    do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczestników projektu)
  8. Kurs prawa jazdy kat. B (dla 4 osób)
  9. Dojazd uczestników na szkolenia zawodowe (dla 8 osób)
  10. Stypendia szkoleniowe (dla 8 osób, pod warunkiem spełnienia określonych przesłanek)

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY !!!

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 08.02.2023 r., o godz. 1300 w remizo-świetlicy w Dusocinie oraz pod numerem telefonu 56 45 11 150 w godzinach pracy Urzędu Gminy Grudziądz

Projekt ”Aktywizacja społeczno – zawodowa i pobudzanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców obszaru LSR ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców sołectwa Dusocin w Gminie Grudziądz” współfinansowany jest ze środków z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej 11, Działania: 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2021. Wsparcie udzielono za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.

Ogłoszenie o rekrutacji

Oświadczenie Nr 1

Oświadczenie Nr 1.1

Oświadczenie Nr 2