piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Zaproszenie na spotkanie otwarte: SPOTKANIE RODZINNE

Loga i Flaga Polski

Uczestnicy projektu „Aktywizacja społeczna osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej z obszaru LSR, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców sołectwa Dusocin w gminie Grudziądz” zapraszają na spotkanie otwarte: SPOTKANIE RODZINNE, które odbędzie się 22 stycznia w remizo – świetlicy w Dusocinie, godz. 12.00 – 18.00.

Plakat informacyjny

Projekt pt.: ” Aktywizacja społeczna osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej z obszaru LSR, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców sołectwa Dusocin w gminie Grudziądz” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 11, Działania: 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR – środki Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem głównym projektu jest zwiększenie aktywności społecznej 15 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących obszar LGD „Vistula – Terra Culmensis– Rozwój przez Tradycję” w okresie od 03.01.2022 r. do 31.01.2023 r.

Logo LGD Wsparcie na realizację projektu udzielono z LGD „Vistula-Terra Culmensis”.

Data dodania 09.01.2023