sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Konsultacje społeczne w sprawie budowy gazociągu

Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz w dniu 12 stycznia 2023 r. uczestniczył w spotkaniu konsultacyjnym w sprawie budowy gazociągu, który przebiegać ma między innymi przez teren Gminy Grudziądz.

W spotkaniu z mieszkańcami Gminy Gruta udział wzięli przedstawiciele spółki GAZ-SYSTEM, Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy oraz firmy projektowej.

Jednocześnie informujemy, że spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców miejscowości: Grabowiec, Skarszewy, Stary Folwark i Wielkie Lniska dotyczące planów budowy gazociągu przez Gminę Grudziądz obędzie się w najbliższym czasie, o czym poinformujemy w osobnym artykule.

Data dodania 13.01.2023