sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Rajd rowerowy po terenie Lokalnej Grupy Działania "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję"

Lokalna Grupa Działania "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję" zaprasza w dniu 28.06.2014 roku na Rajd rowerowy.

Trasa liczy ok. 20 km

Miejsce docelowe: Chata Marcina w Wielkich Łunawach

Celem zadania jest:

• Promocja dziedzictwa kulturowo - historyczno - przyrodniczego obszaru LGD "Vistula-Terra Culmensis".
  • Popularyzacja turystyki rowerowej jako formy rekreacji i aktywnego wypoczynku.
  • Integracja mieszkańców obszaru LGD "Vistula-Terra Culmensis".
  • Prezentacja działalności LGD.

Termin zgłoszeń: do 16.06.2014 r. do godz. 14:00. Zgłoszenia mieszkańców Gminy Grudziądz przyjmuje Pan Jacek Zyglewicz tel 56 45 111 23 lub osobiście pok. 211 w Urzedzie Gminy Grudziądz.

Regulamin rajdu

Plakat informacyjny