niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Zakończenie projektu „Nadwiślańska przystań – remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Rozgartach jako centrum integracji społeczności lokalnej”

Z przyjemnością informujemy, że 30.05.2014 roku odbył się odbiór końcowy dostawy wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Rozgartach w ramach projektu Gminy Grudziądz pn. „Nadwiślańska przystań – remont i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Rozgartach jako centrum integracji społeczności lokalnej”.

Za prawie 220 tysięcy złotych świetlicę wyposażono w nowoczesny sprzęt meblowy, artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt do obsługi imprez muzycznych. Świetlica wzbogaciła się między innymi w 24 dębowe stoły, 144 krzesła, meble kuchenne na wymiar, wyposażenie zmywalni i wiele innych.

Data dodania 10.06.2014