niedziela, 19 maja 2024

Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

II turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Grudziądz

Urząd Gminy w Grudziądzu zaprasza do Gminnego Ośrodka Kultury w Małym Rudniku w dniu 28.06.2014 r., godz. 10:00 wszystkich chętnych do udziału i kibicowania drużynom biorącym udział w II turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Planowane zakończenie ok. godz. 16:00.

Drużyny należy zgłaszać pracownikowi Urzędu Gminy Grudziądz Panu Jackowi Zyglewiczowi (ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz, p. 211). Drużyny zgłoszone po w/w terminie nie będą brane pod uwagę.

Dodatkowych informacji udziela w godz. 8:00 – 15:00 Pan Jacek Zyglewicz - pracownik Urzędu Gminy w Grudziądzu, tel. 56 45-11-123, e-mail: j.zyglewicz@grudziadz.ug.gov.pl

Cel turnieju: Propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród mieszkańców gminy Grudziądz oraz konfrontacja sportowa mieszkańców. W turnieju mogą brać udział osoby zamieszkałe na terenie gminy Grudziądz.

Regulamin turnieju

Oświadczenie rodzica