Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁEK KOLARSKICH

Miło nam poinformować, że zawodnicy UKS Orion Gmina Grudziądz wrócili z medalami z Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich, które odbyły się 3-4 grudnia w Pruszkowie. Zdobyli łącznie 4 medali i niejednokrotnie ocierali się o podium.

Małgorzata Pyszora (Szkółka Ruda) zdobyła złoty medal w wyścigu eliminacyjnym oraz srebrny medal w wyścigu na 250m ze startu wspólnego w kategorii kl. VII. Ponadto zawodniczka zajęła 4 miejsce w scratch-u oraz 5 miejsce w wyścigu punktowym.

Zuzanna Pniewska (Szkółka Nowa Wieś) wywalczyła srebrny medal w scratch-u oraz brązowy medal w wyścigu na 250m ze startu wspólnego w kategorii kl. VII. Zawodniczka otarła się o podium w wyścigu eliminacyjnym, zajmując w nim 4 miejsce.

Filip Pietrzak (Szkółka Wałdowo Szlacheckie) zdobył brązowy medal w wyścigu na 250m ze startu lotnego w kategorii kl. V. Ponadto zajął 4 miejsce w wyścigu eliminacyjny oraz 5 miejsce w scratch-u.

Olech Seweryn (Szkółka Grudziądz) zdobył złoty medal w scratch-u w kategorii kl. VIII.

Ksawery Ossowski (Szkółka Robakowo) zajął pierwsze w finale B w scratch-u w kategorii kl. V.

Nasi zawodnicy trenują pod okiem trenerów: Artur Pajer, Marek Skórski, Adrian Kurek.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerom oraz życzymy dalszych sukcesów.