sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Gmina Grudziądz zajęła I miejsce w powiecie grudziądzkim

W dniu 25 listopada 2022 r. Sekretarz Gminy Grudziądz Pani Anna Palczewska wraz z Kierownikiem Referatu Organizacyjnego i Kadr Panem Maciejem Kołtackim uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród w rankingu Gmin Województwa Kujawsko – Pomorskiego organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego przy współpracy Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gmina Grudziądz zajęła I miejsce w powiecie grudziądzkim w Rankingu Gmin Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod względem rozwoju społeczno – gospodarczego.

Wynik rankingu został uzyskany po uwzględnieniu danych z 16 wskaźników. Dzięki analizie merytorycznej uzyskano listę zmiennych diagnostycznych opisujących poziom rozwoju gmin
w oparciu o zasadę zrównoważonego rozwoju.

Cieszymy się, że zostaliśmy tak wysoko ocenieni. Staramy się jak najlepiej świadczyć usługi na rzecz mieszkańców.

Data dodania 28.11.2022