sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Gmina Grudziądz liderem programu "Czyste Powietrze"

Gmina Grudziądz znalazła się w gronie samorządów, które najaktywniej realizują założenia programu Czyste Powietrze.
Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz odebrał dziś tytuł Lidera Czystego Powietrza wraz z dofinansowaniem na ten cel w kwocie 25 600 zł oraz voucher na kwotę 600 tys. zł za przystąpienie do programu Ciepłe Mieszkanie.
Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Data dodania 18.11.2022