piątek, 19 kwietnia 2024

Tymczasowa zmiana trasy przejazdu linii P9

baner Powiatowy Transport Publiczny

UWAGA PASAŻEROWIE!!!!

W związku z kolejnym etapem robót drogowych w obrębie skrzyżowania ulic Chełmińska – Bydgoska w dniu 17 września 2022 r. od godz. 00:01 do dnia 18 września 2022 do godz. 23:59 zmianie ulega trasa przejazdu linii powiatowej P9.

Autobusy wymienionej linii z Grudziądza, Rapackiego/Intermarche i do Grudziądza będą się zatrzymywały na przystankach:

Grudziądz, Hallera/Bursa, Grudziądz, Hallera/Park Grudziądz, Konarskiego/Szkoła z centrum do centrum, Grudziądz, Chełmińska/Kraszewskiego i dalej wg rozkładu jazdy.

Za utrudnienia przepraszamy!!!

Objazd trasy linii P9 do pobrania