sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Utrudnienia drogowe w związku z biegiem Ultra Łoś

Uwaga utrudnienia drogowe!

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 3 września 2022 r. na terenie Gminy Grudziądz i Gminy Rogóźno odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna pn. Ultra Łoś. W związku z tym wystąpią czasowe utrudniania w ruchu drogowym.

Trasa biegu: Zakurzewo > Wielki Wełcz > Leśniewo > Zarośle > Skurgwy > Gubiny > Szembruczek > Sobótka > Rogóźno > Kłódka > Białochowo > Lisie Kąty > Świerkocin > Mokre > Leśniewo > Zakurzewo

Zwracamy się z prośbą o stosowanie się poleceń kierujących ruchem drogowym, a także o wzmożoną czujność na drodze.

Za utrudnienia przepraszamy.

Data dodania 30.08.2022