poniedziałek, 29 kwietnia 2024

Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty

Koncepcja nazw ulic w Pieńkach Królewskich

Gmina Grudziądz przystąpiła do realizacji projektu związanego z nadaniem nazw ulic w miejscowości Pieńki Królewskie.

Poniżej prezentujemy mapę z koncepcją nadanych nazw drogom gminnym, powiatowym i drogom wewnętrznym. Ponadto informujemy, że mapy wiszą również na sołeckich tablicach ogłoszeń.

Na wszelkie Państwa propozycje ewentualnej zmiany nazwy ulicy czekamy do 15 września 2022 roku w formie pisemnej, bądź elektronicznej.

W przypadku zaproponowania nazwy ulicy innej niż podana w przedstawionej koncepcji, do wniosku o zmianę nazwy ulicy proszę dołączyć podpisy właścicieli wszystkich posesji zlokalizowanych przy danej drodze.

MAPA Z NAZWAMI ULIC DO POBRANIA

Data dodania 22.08.2022