piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Zakaz porusznia się po wałach przeciwpowodziowych

W związku z ogłoszonym z dniem 22.05.2014r. od godz.9:00 przez  Wojewodę Kujawsko–Pomorskiego stanem alarmu przeciwpowodziowego dla terenów województwa (gmin) zlokalizowanych na terenach nadwiślańskich, informuję iż zabrania się poruszania po wałach przeciwpowodziowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dotyczy to zarówno osób poruszających się pieszo jak i zmotoryzowanych (rowerzyści, motorowerzyści, pojazdy).

Podpisał

Franciszek Złotnikiewicz