środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

PÓŁKOLONIE LETNIE W GMINIE GRUDZIĄDZ

Od 27 czerwca do 22 lipca br. w szkołach Gminy Grudziądz odbywają się półkolonie. Blisko dwustu uczestników półkolonii bierze udział w wielu atrakcyjnych przedsięwzięciach. Wyprawy krajoznawcze, podchody, gra w kręgle, zajęcia sportowe (jazda konno i na deskorolce), bale i zajęcia artystyczne sprawiają uczestnikom wiele radości.

Serdecznie gratulujemy, zarówno uczestnikom, jak i opiekunom kreatywności w zakresie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego. Życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Data dodania 19.07.2022