piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Wręczenie voucheru z Funduszu Leśnego na przebudowę drogi Piaski-Mniszek

Podczas obchodów Dnia Leśnika w Zelgnie (gm. Chełmża) Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz odebrał z rąk Zastępcy Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu Sławomira Sławińskiego voucher na zadanie pn. „Przebudowa drogi gminnej relacji Piaski – Mniszek” dofinansowane w ramach Funduszu Leśnego.
Całkowity koszt inwestycji wyniesie 1 527 817,74 zł, z czego 1 055 000,00 zł stanowi dotację z Lasów Państwowych, pozostała część pochodzi z budżetu Gminy Grudziądz.
O przebiegu inwestycji będziemy informować na bieżąco.

Dzień Leśnika jest doskonałą okazją, aby podziękować Leśnikom i wszystkim przyjaciołom lasu za pacę za rzecz ochrony przyrody. Życzymy wytrwałości i niesłabnącej satysfakcji z pełnienia tej wyjątkowej misji.

Data dodania 13.07.2022