piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Podpisanie umów w ramach Działaj Lokalnie

5 lipca w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Osieczku (gm. Książki) odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach programu grantowego Działaj Lokalnie.

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które służą pobudzaniu inspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia.

W tym roku na terenie naszej gminy będą realizowane dwa projekty:
- Moda na sznurek plecionki Makrama – KGW Mokrzanki – kwota dotacji 6000 zł
- Rozpocznij przygodę ze zwierzętami – pomagaj z nami! – Fundacja Dobre Ludki – kwota dotacji 6000 zł
Wraz z przedstawicielami wymienionych organizacji Gmina Grudziądz była również reprezentowana przez Sekretarz Gminy Annę Palczewską.

Gmina Grudziądz uczestniczy w Działaj Lokalnie już od 6 lat. W tym czasie organizacje działające na terenie naszej gminy zrealizowały wiele ciekawych projektów. Dzięki tej inicjatywie zwyczajni ludzie chcący działać na rzecz swojej lokalnej społeczności mieli możliwość rozwinięcia skrzydeł, a tym samym budowania zintegrowanego społeczeństwa.

Serdecznie gratulujemy dofinansowanym organizacjom oraz życzymy powodzenia w realizacji swoich projektów.

Data dodania 07.07.2022