piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

Na boisku sportowym w Węgrowie odbył się VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które najpierw rozegrały mecze eliminacyjne w  grupach, a następnie półfinały i finały.

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce OSP Szynych
2 miejsce Brazzersi
3 miejsce Skarszewianka
4 miejsce Wisła Szynych
5 miejsce Urząd Gminy Grudziądz
6 miejsce Senior LZS z Węgrowa

Najlepszy strzelcem turnieju (po dogrywce z Rafałem Wyda) został Remigiusz Chojnowski (OSP Szynych), natomiast najlepszym bramkarzem Jakub Łakomy (Brazzersi). Zawodnicy zostali nagrodzeni sprzętem sportowym w postaci piłek nożnych oraz statuetek.

Składamy serdeczne podziękowania Prezesowi LKS Węgrowianka Węgrowo Sławomirowi Piłatowi, Sołtysowi Węgrowa Jackowi Nowackiemu oraz mieszkańcom Węgrowa za pomoc w organizacji turnieju.

Data dodania 04.07.2022