środa, 08 maja 2024

Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława

Nowa Wieś i Świerkocin dofinansowane w ramach Polskiego Ładu

Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz reprezentował Gminę Grudziądz podczas uroczystości przekazania promes Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. W ramach przyznanych dofinansowań gmina zrealizuje dwie inwestycje, tj:
- rozbudowa dróg gminnych 040246C ul. Parkowa Osiedle i 040247C w miejscowości Nowa Wieś – zadanie dofinansowane w wysokości 4 750 000 zł
- rozbudowa drogi gminnej nr 040275C i 040276C ul. Osikowa w Świerkocinie – zadanie dofinansowane w wysokości 4 750 000 zł

Ponadto Powiat Grudziądzki otrzyma dofinansowanie w wysokości 4 995 000 zł na zadanie pn.: Przebudowa z rozbudową drogi powiatowej nr 1378C Grudziądz-Gać.

W sumie w ramach programu w Gminie Grudziądz zostaną zrealizowane inwestycje za ponad 14 mln złotych.

Data dodania 14.06.2022