piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

8. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz - Zapowiedź

Po dwuletniej przerwie wracamy do organizacji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. 2 lipca na stadionie sportowym w Węgrowie odbędzie się ósma edycja turnieju.

Rozgrywki odbędą się w jednej kategorii wiekowej „OPEN - osoby dorosłe”. Dopuszcza się udział zawodników powyżej 16 roku życia za okazaniem zgody rodzica/opiekuna prawnego.

Zgłoszenia:
Kompletną listę zawodników stanowiącą maksymalne 10 osób (z oznaczeniem kapitana drużyny) wraz z oświadczeniami rodziców/opiekunów lub oświadczeniem osoby pełnoletniej należy złożyć do 30 czerwca 2022 r. Drużyny należy zgłaszać w Urzędzie Gminy Grudziądz, ul. Wybickiego 38, 86-300 Grudziądz na załączonym poniżej formularzu.

W turnieju mogą brać udział osoby zameldowane i zamieszkałe na terenie Gminy Grudziądz (gmina wiejska).

Wyjątek I: W przypadku kompletnej 10-osbowej drużyny dopuszcza się udział maksymalnie dwóch zawodników w jednej drużynie z poza terenu Gminy Grudziądz. W przypadku niekompletnej drużyny dopuszcza się udział jednego zawodnika z poza Gminy Grudziądz.
Wyjątek II: W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy tworzący reprezentację Urzędu Gminy Grudziądz bez względu na miejsce zamieszkania. W skład reprezentacji mogą wchodzić: pracownicy Urzędu Gminy Grudziądz, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Radni, Sołtysi.

W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy grający w drużynach piłkarskich, które zgłoszone są do rozgrywek ligowych, których organizatorem jest - w zależności od poziomu ligowego - Polski Związek Piłki Nożnej bądź Wojewódzki Związek Piłki Nożnej.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane ekipy do udziału w turnieju piłkarskim.

Szczegóły w regulaminie:
Załącznik 1