sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Tymczasowa zmiana trasy przejazdu autobusów komunikacji powiatowej

W związku z trwającym remontem ulicy Miłoleśnej, w dniach 8 czerwca 2022 r. do 10 czerwca 2022 r. odcinek drogi od ulicy Warszawskiej (rondo obok Zajazdu Pod Kasztanem) w kierunku Linarczyka nie będzie przejezdny dla autobusów komunikacji powiatowej Nr P1, Nr P2 i P13. W tych dniach ulegnie zmianie trasa przejazdu dla wymienionych linii komunikacyjnych. Autobusy w kierunku Piask i Zielnowa pojadą przez Kobylankę, Piaski do nowopowstałego ronda na ulicy Miłoleśnej, gdzie zawrócą i dojadą do przystanku Linarczyk. Dalsza trasa zgodnie z rozkładem jazdy. Trasy przejazdu autobusów dotyczą zarówno kierunku z Grudziądza jak i do Grudziądza. Możliwe są odchylenia związane z czasem odjazdu z poszczególnych przystanków.

Data dodania 07.06.2022