sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

„Mobilny Urzędnik” w Gminie Grudziądz

Wójt Gminy Grudziądz wychodząc naprzeciw mieszkańcom, którzy z powodu niepełnosprawności, choroby, czy też wieku mają ograniczone możliwości poruszania się i nie mogą dotrzeć do Urzędu Gminy wprowadził usługę zwaną „Mobilnym Urzędnikiem”.

Pracownicy urzędu po zgłoszeniu takiej formy pomocy dotrą do miejsca zamieszkania/pobytu osoby potrzebującej wsparcia na terenie Gminy Grudziądz.

Zgłoszenie chęci skorzystania z Usługi można dokonać:

a) telefonicznie pod nr tel. 56 45 11 111 wyłącznie w godzinach pracy Urzędu;

b) mailowo na adres: ug@grudziadz.ug.gov.pl;

c) poprzez platformę EPUAP na adres skrytki: j6026xurfs;

d) poprzez osobisty kontakt z Biurem Obsługi Interesanta opiekuna osoby, chcącej skorzystać z Usługi, jej sąsiada lub sołtysa.

W zgłoszeniu należy krótko wyjaśnić, czego sprawa dotyczy, a także imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu Klienta.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj:

Treść zarządzenia Nr 30/2022 (skan)

Treść zarządzenia Nr 30/2022 (pdf)

Data dodania 05.04.2022