piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Druh z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szynychu odznaczony medalem honorowym im. Bolesława Chomicza

Medalem został odznaczony za zasługi dla rozwoju i umacniania Związku OSP RP oraz Ochotniczych Straży Pożarnych Stanisław Wydra, Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej z Szynycha. Odznaczenie to nadawane jest przez Prezydium Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Medal został wręczony podczas Zjazdu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Powiatu Grudziądzkiego, który odbył się 15 stycznia 2022 r. w Radzyniu Chełmińskim. Serdecznie gratulujemy druhowi i dziękujemy za wspieranie rozwoju lokalnej społeczności.

W zjeździe wzięli udział następujący druhowie z naszego Oddziału Gminnego Związku OSP RP: Andrzej Rodziewicz, Marcin Dziadzio, Stanisław Wydra, Maciej Zdun, Marcin Wołoszyn.

Prezesem OSP RP Powiatu Grudziądzkiego na nową kadencję ponownie został druh Sławomir Chyła.

Nowo wybranemu Zarządowi Powiatowemu OSP RP życzymy owocnej działalności na rzecz poprawy poziomu ochrony przeciwpożarowej naszego regionu.

Zdjęcia: wręczenie medalu OSP Szynych, grupowe strona FB Radzyń Chełmiński

Data dodania 20.01.2022