sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązujące od 1 stycznia 2022 r.

Informujemy, że od 1 stycznia 2022 roku uległy zmianie stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

W przypadku nieruchomości zamieszkałych stawka wynosi 28,00 zł od 1 mieszkańca.

Natomiast w przypadku nieruchomości niezamieszkałych stawka za 1 pojemnik o danej pojemności jest następująca:

- 60 l – 12,00 zł;

- 120 l – 24,50 zł;

- 240 l – 49,50 zł;

- 1100 l – 222,00 zł.

Jednocześnie apelujemy, że do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi są zobowiązane osoby, które zbierają odpady w sposób nieselektywny, osoby posiadające nieruchomości niezamieszkałe, na których powstają odpady komunalne oraz mieszkańcy posiadający kompostownik chcący korzystać z ulgi, która wynosi 1,00 zł od 1 mieszkańca.

Data dodania 05.01.2022