piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Rozstrzygnięto przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych

Informujemy, że Gmina Grudziądz rozstrzygnęła przetarg na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Grudziądz.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej pod adresem: https://bip.grudziadz.lo.pl/przetarg/7451/dostawa-i-montaz-instalacji-fotowoltaicznych-na-terenie-gminy-grudziadz

Obecnie w procedurze o udzielenie w/w zamówienia publicznego rozpoczął się ustawowy 10 dniowy okres na odwołania.

Wszystkie osoby biorące udział w projekcie będziemy informować na bieżąco.

Data dodania 23.11.2021