piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Strażacki konkurs plastyczny – poznaliśmy najlepsze prace

17 listopada jury rozstrzygnęło wyniki eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego - edycja 2021/2022.

Celem konkursu jest zainteresowanie społeczeństwa, a w szczególności naszych najmłodszych tematyką ochrony przeciwpożarowej, pięknymi tradycjami, życiem strażackim oraz rozwijanie kreatywności i zdolności plastycznych.

Eliminacje szczebla gminnego cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci. Do Urzędu Gminy Grudziądz wpłynęło kilkadziesiąt różnorodnych prac – rysunków, wyklejanek, malunków. Każda z nich była wyjątkowa, a dokonując oceny jury brało pod uwagę kilka kryteriów, m.in. samodzielność wykonania, wybraną technikę, czy sam pomysł na wykonanie pracy.

Prezentujemy najlepsze prace uczniów:

Najlepsze spośród nadesłanych prac przechodzą do kolejnego etapu, gdzie rywalizować będą z rysunkami dzieci z całego powiatu. Naszym zwycięzcom życzymy powodzenia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w popularyzacje zagadnień  związanych z ochroną przeciwpożarową i zachęcanie do udziału w konkursach dzieci i młodzieży z naszych placówek edukacyjnych i kulturalnych.

Data dodania 18.11.2021