piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Podziękowanie za udział w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021

Za nami Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który trwał od 1 kwietnia do 30 września 2021. Spisy powszechne są organizowane co 10 lat, począwszy od 1921 roku.
Spis powszechny to najważniejsze badanie, które pozwala zdiagnozować: „ilu nas jest”, „kim jesteśmy” i „jak żyjemy”.

Koniec spisu powszechnego to okazja do podziękowania mieszkańcom gminy Grudziądz, którzy wypełnili obowiązek spisowy i wzięli udział w badaniu.

Podziękowania składamy również na ręce Rachmistrzów Spisowych, Pracowników Statystyki Publicznej oraz Gminnego Biura Spisowego za pracę włożoną w  realizację i organizację spisu na terenie naszej gminy. Duże znaczenie dla powodzenia spisu miało zaangażowanie lokalnych społeczności i instytucji. Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 6 miesięcy nieustanie przypominali, że wszyscy #LiczymySięDlaPolski i każdy z nas powinien wziąć udział w spisie powszechnym.

Pierwsze wyniki będą opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny na początku przyszłego roku.

Data dodania 20.10.2021