piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy dotyczące Programu „Czyste Powietrze”

14 października 2021 roku w świetlicy wiejskiej w Wielkich Lniskach odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy dotyczące Programu „Czyste Powietrze”.
Uczestnicy zostali poinformowani o ogólnych zasadach Programu, możliwych wysokościach refundacji na poszczególne źródła ciepła oraz termomodernizację budynków/lokali mieszkalnych. Spotkanie prowadzone było przez firmę GlobalECO we współpracy z Urzędem Gminy Grudziądz. Zachęcamy do korzystania z gminnego punktu konsultacyjno-informacyjnego, w którym macie Państwo możliwość uzyskania informacji o Programie oraz pomocy w wypełnieniu wniosku.

Data dodania 15.10.2021