piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Grudziądz

Informujemy, iż trwa postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Grudziądz.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Grudziądz, która jest realizowana w ramach projektu „Budowa mikroinstalacji prosumenckich w Gminie Grudziądz – II etap”.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności dostawę i montaż w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację techniczną 34 zestawów instalacji fotowoltaicznych wraz z konstrukcją dostosowaną do miejsca montażu.

11 października br. o godz. 10:30,  zostało otwartych 6 ofert złożonych w postępowaniu.

Informacja z otwarcia ofert znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej TUTAJ

Będziemy informować Państwa na bieżąco o wyniku postępowania.

Data dodania 12.10.2021