piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Warsztaty alternatywnych form spędzania wolnego czasu

Dzięki uprzejmości  Dyrektor  Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi, Pani  Beacie Fischer, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grudziądzu w dniu 25.09.2021 r. zorganizowali  zajęcia kreatywne dla 10 dzieci, ich rodziców i opiekunów.  Celem warsztatów było wskazanie alternatywnych form spędzania przez dzieci czasu wolnego, rozwijanie kreatywności,  twórczego i logicznego myślenia oraz rozwijanie umiejętności pracy w grupie.

Tematem spotkania była jesień, wykonano prace z wykorzystaniem różnych technik: wycinanek, wyklejanek, kolorowanek, konstruowania  z kasztanów, żołędzi i jarzębiny. Przerywnikami były zagadki tematyczne a spotkanie zakończono wspólną zabawą w kalambury. Było wesoło i kolorowo. Materiały do prac i słodki poczęstunek sfinansowany został z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Data dodania 07.10.2021