piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Zjazd Oddziału Związku OSP RP w Grudziądzu

2 października w remizo-świetlicy w Szynychu odbył się XII Zjazd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Grudziądzu.

Podczas zjazdu podsumowano mijającą kadencję 2016-2020. Prezes oddziału gminnego Andrzej Rodziewicz odczytał sprawozdania z działalności zarządu, a Komisja Rewizyjna złożyła wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi.

Następnie wybrano władze na okres kolejnych pięciu lat. Nowy zarząd ukonstytuował się w następujący sposób:

Prezes Andrzej Rodziewicz

Wiceprezes Henryk Makowski

Wiceprezes Marcin Dziadzio

Komendant gminny Włodzimierz Michalak

Zastępca Komendanta Maciej Zdun

Skarbnik Marcin Wołoszyn

Sekretarz Piotr Śleboda

Skład zarządu dopełnia jeszcze 10 członków zarządu.

Nowemu Zarządowi Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Grudziądzu życzymy efektywnej działalności.

Data dodania 04.10.2021