wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki

W sobotę, 25 września 2021 roku w Bukownie odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki Federacji IMAF. Zawodnicy klubu Shotokan Ryu Kase Ha Karate Do „Garage” godnie reprezentowali Gminę Grudziądz, zdobywając medale w następujących konkurencjach:

w kategorii Jiyu Kumite, czyli wolnej walki z przeciwnikiem:

• Stanisław Kusowski – zdobył 1 miejsce (złoty medal) i został w tej kategorii Mistrzem Polski;
  • Becker Klaudia – 2 miejsce (srebrny medal);
  • Krzywdziński Kamil – 2 miejsce (srebrny medal);
  • Wilczewski Kacper – 3 miejsce (brązowy medal);
  • Goliszek Zuzanna – 3 miejsce (brązowy medal);

w kategorii Kata drużynowe, zawodnicy naszej sekcji w składzie:

• Klaudia Becker
  • Igor Becker
  • Kamil Krzywdziński

zajęli 1 miejsce (złoty medal) i zostali Mistrzami Polski;

w konkurencji Kata w kategorii wiekowej Seniorów Sensei Marcin Zawada zdobył 2 miejsce.

Wszystkim młodym wojownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania 29.09.2021